YENİSAHRA-KUPA

 

 

Yenisahra Spor Kulübü kendi tarihinde bir ilke imza atarak, 2019-2020 sezonunda U- 16/B liginde 23. grup şampiyonu oldu.  Takımı adım adım şampiyonluğa götüren süreci değerlendiren Yenisahra Spor Kulüp Başkanı  Şeref Uzun,Yenisahra bunu hep yapmaya devam edecek. Ataşehir’e ve Yenisahra’ya hayırlı olsun.” dedi.

 

 

 

Yenisahra Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda U- 16/B liginde 23. grup şampiyonu oldu. Genç futbolculara madalyaları Yenisahra Stadı’nda düzenlenen kupa töreninde teslim edildi.  Yenisahra Spor Kulübü, U- 16/B liginde 23. grup şampiyonu olarak kendi tarihinde bir ilke imza attı. Kupa törenine CHP’li meclis üyesi ve Yenisahra Spor Kulübü Başkanı Şeref Uzun, Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Semih KayhanAtaşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı  ve  Ataşehir Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ekrem Köse, Ataşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Kudret Aslan, genç futbolcular ve aileleri katıldı.

 

“TAMAMEN KENDİ ÖZVERİMİZ VE İMKÂNLARIMIZLA YETİŞTİRDİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ…”

 

Kupayı kazanan Yeni Sahra Spor Kulübü’nün Başkanı Şeref Uzun, takımı adım adım kupaya götüren süreci gazetemize şöyle anlattı: “Biz 1984’te kurulduk. O zamandan beri çok fazla şampiyonluğumuz oldu ama 16 yaş kategorisinde yoktu. Bunu da üç senedir kovalıyorduk. Önce üçüncü, sonra ikinci ve bu sene birinci olduk. Tamamen kendi özverimiz ve imkânlarımızla yetiştirdiğimiz çocuklarımız… Mutluyuz. Çocuklarımızın ayağına, yüreğine sağlık. Yeni Sahra bunu hep yapmaya devam edecek. Ataşehir’e ve Yenisahra’ya hayırlı olsun.”

 

 

 

 Törene katılan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan takımı kutlayarak şu ifadeleri kullandı: “Kulübümüz 16 yaş gurubunda büyük bir başarı elde ederek şampiyon oldular. Tüm yönetim kadrosunu ve sporcularımızı kutluyorum.

 

 

 

“ÇOCUKLARIMIZIN EMEĞİNE, AYAĞINA SAĞLIK”

 

 

 

Ataşehir CHP’li Meclis Üyesi ve Yeni Sahra Spor Kulübü Başkanı Şeref Uzun,  “Bir sezonun vermiş olduğu mutluluğu yaşıyoruz. Diğer branşlarda vardı ama bununla beraber son üç senedir kovaladığımız şampiyonluğu yakaladık. Çocuklarımızın emeğine, ayağına sağlık.” dedi.

 

 

 

Takıma destek olmak için geldiğini belirten Ataşehir CHP’li Meclis Üyesi Kudret Aslan: “Takımı gönülden kutluyorum. Gençleri tebrik ediyorum. Ataşehir Belediyesi olarak destek vermek için buradayız.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

ATAŞEHİR’DE GÜNDEM