SABAH SPOR BELEDİYE ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

Ataşehir’de hayat normalleşmeye başlıyor. Küresel kriz koronavirüs nedeniyle ertelenen parklarda spor aktiviteleri yarın itibariyle başlıyor. 1Haziran Salı günü başlayacak spor aktiviteleri sabah 8.30 ile 09.20 saatleri arasında uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek.

Koronavirüs nedeniyle Ataşehir’in parklarında düzenlenen sabah sporu etkinliklerine bir süreliğine ara verilmişti.Hayatın normalleşmeye başlamasıyla birlikte parklarda düzenlenen sabah sporu etkinleri 1 Haziran itibariyle yeniden başlayacak.

 

PARK PARK SABAH SPORU

 

Sabah sporu; İçerenköy Mahallesi Muhtar Tacim Ayvadaş Parkı, İçerenköy Mahallesi Meskenler Parkı, Atatürk Mahallesi Ihlamur Parkı, Fetih Mahallesi Buhara Parkı, Küçükbakkalköy Mahallesi Nazım Hikmet Parkı, Mustafa Kemal Mahallesi Deprem Parkı (Deniz Gezmiş Parkı), Örnek Mahallesi Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Parkı ve Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenecek. 

Hafta içi her sabah 08.30- 09.20 saatleri arasında alanında uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilecek sabah sporuna, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam isteyen her vatandaş katılabilir.

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM