slider

 

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi  Türkiye- Sırbistan voleybol karşılaşması için tüm Ataşehirliler’i tek yürek olmaya davet ediyor.

 

 

2021 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda 24 takımın mücadele ettiği 32. turnuvada, A Milli Kadın Voleybol takımınaoynadığı 7 maçı kazanarak yarı finale yükseldi. 3 Eylül Cuma günü Sırbistan’ın başkenti Belgrad’daki Stark Arena’da oynanacak yarı final müsabakasında A Milli Kadın Voleybol takımının rakibi ise Sırbistan olacak.

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi A Milli Kadın Voleybol takımına verdikleri mücadeleye destek olmak için Ataşehirliler’e çağrıda bulundu. Voleybol karşılaşmasını birlikte tek yürek olarak izlemek için dev ekran kuran belediye ekipleri yoğun bir kalabalık için şu saatlerde hazırlıklara devam ediyor. İlgezdi ise vatandaşlara şu mesajı ileterek A Milli Kadın Voleybol takımına destek olmak için çağrıda bulundu: “3 Eylül Cuma günü, saat 18.00’de oynanacak Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’ndaki milli maçımızı Ataşehirli komşularımıza izletmek için dev ekran hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Sizleri de milli heyecanımızı ortak olmak için Atatürk Mahallemiz’de bulunan Park 8'e bekliyorum. A Milli Kadın Voleybol takımımıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki; yarı final başarılarını finale taşıyarak bizleri bir kez daha gururlandıracaklar.” dedi.

 

TÜRKİYE – SIRBİSTAN

Tarih: 3 EYLÜL 2021 CUMA

Saat: 18.00

Yer: Atatürk Mahallesi Park 8 (Replik Cafe Yanı)

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM