BELEDİYE SPOR ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

 

Ataşehir Belediyesi’nin Covid- 19 pandemisi nedeniyle Ataşehir’in parklarında düzenlenen sabah sporu etkinliklerine bir süreliğine ara verilmişti.Yıllardır devam eden parklarda spor etkinliği hayatın normalleşmeye başlamasıyla birlikte yoğun ilgiyle devam ediyor. Hafta içi her sabah 08.00- 09.20 saatleri arasında alanında uzman eğitmenler gözetiminde gerçekleştirilen sabah sporu, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam isteyen her vatandaşın katılımıyla gerçekleşiyor. 

 

Ataşehir Belediyesi’nin yıllardır devam ettirdiği parklarda spor etkinliği Ataşehirliler’in yoğun ilgisiyle devam ediyor. Sağlıklı hayatın vazgeçilmezi olan sporu destekleyen belediye ilçenin birçok parkında programlarına devam ederek daha fazla vatandaşa ulaşıyor.

 

 Sabah sporlarının gerçekleştiği parklar ise şöyle sıralanıyor: İçerenköy Mahallesi Muhtar Tacim Ayvadaş Parkı, İçerenköy Mahallesi Meskenler Parkı, Atatürk Mahallesi Ihlamur Parkı, Fetih Mahallesi Buhara Parkı, Küçükbakkalköy Mahallesi Nazım Hikmet Parkı, Mustafa Kemal Mahallesi Deprem Parkı (Deniz Gezmiş Parkı), Örnek Mahallesi Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Parkı ve Kayışdağı Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenecek. 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM