BATTAL İLGEZDİ ATAŞEHİR DE GÜNDEM TAM KAPANMA

 

 

Ataşehir Belediyesi tam kapanma sürecinde Evde Sağlık ve Sosyal Destek Hizmetlerine devam ediyor. Belediye, 65 yaş üstü veya engelli, kronik rahatsızlığından dolayı bakıma muhtaç vatandaşlara hizmeti ayağına götürüyor. 

 

Koronavirüsün mutasyona uğrayan yeni varyantları sonrasında artan bulaşıcılığıyla birlikte salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riskler göz önünde bulundurularak Türkiye 17 günlük kapanma sürecine girdi.

 

 

Tam kapanmanın başladığı gün itibariyle Ataşehir Belediyesi Evde Sağlık ve Sosyal Destek Hizmetlerine aralıksız olarak devam edeceğinin bilgisini paylaştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Evde Sağlık ve Sosyal Destek Hizmetimizle pandemi döneminde de evinize sağlık getirmeye devam ediyoruz.65 yaş üstü veya engelli, kronik rahatsızlığından dolayı bakıma muhtaç vatandaşlarımızın hemşirelik hizmetimizle hafta içi her gün yanlarında oluyoruz. Bizim için değerlisiniz.” ifadelerini kullandı.

 

Alınan karar doğrultusunda Ataşehir’de yaşayan ve bakım hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar 0216 570 50 00 -2141 numarayı arayarak gerekli hizmete ulaşabilecekler.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM