TAM KAPANMA ATAŞEHİR BELEDİYESİ ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

 

Ataşehir Belediyesi tam kapanma döneminde krizi fırsata çevirdi. Belediye pandemide sosyal hizmetleriyle vatandaşların yanında yer alırken sağlık ocaklarını yeniledi, ilçenin bahçelerini bahara hazırladı ve İBB ile birlikte asfalt çalışmalarına hız verdi.

 

Ataşehir tam kapanmada yenileniyor. Koronavirüs vaka sayılarının artması üzerine İçişleri Bakanlığı'ndan gelen yeni genelge doğrultusunda Türkiye 17 günlük tam kapanma sürecine girmişti. Yapılan kısıtlamada Ataşehir Belediyesi sosyal hizmetleriyle vatandaşların yanında yer alırken sağlık ocaklarını yeniledi, ilçenin bahçelerini bahara hazırladı ve İBB ile birlikte asfalt çalışmalarını gerçekleştirdi.

 

PARKLAR, SAĞLIK OCAKLARI, YOLLAR HAZIRLANIYOR

 

 

"HER ŞEY ATAŞEHİR İÇİN"

 

 

“Her şey Ataşehir için” diyen belediye ilçedeki 200'ü aşkın  parkı bahara hazırlayarak vatandaşların küresel krize karşı verdiği mücadelede bir nebze nefes olsun diye yeşil alanlarının bakımlarını yeniledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesiyle ortaklaşa gerçekleştirilen Atatürk Mahallesi Turgut Özal ve Atatürk Bulvarı'ndaki asfalt kaplama çalışmaları tam kapanma döneminde de devam etti. Yapılan yol çalışması trafiği aksatmamak için gece gerçekleştirildi. Öte yandan yoğunluğun yaşandığı sağlık ocaklarında pandemiden bu yana dezenfekte çalışmaları devam ederken, tam kapanma sürecinde de sağlık ocaklarının tadilat ve bakımları yapıldı. 

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM