LŞFBTPHO

 

Ataşehir Belediyesi tarafından 8 Kasım Salı günü düzenlenecek “Sporda Çocuk İstismarı ve Koruma” konulu panelde spor dünyasında gündeme gelen, gelmeyen ya da getirilmeyenler konuşulacak.

 

BU PANELDE ŞU SORULARA CEVAP ARANACAK

 

Çocuk istismarı nedir, sporda çocuklar nasıl istismar ediliyor, çocuk istismarının sosyokültürel, psikolojik yönü nedir, çocuk istismarında ailenin rolü ve sorumluluğu nelerdir” sorularının tüm ayrıntılı cevapları Ataşehir Belediyesi tarafından 8 Kasım Salı günü düzenlenecek “Sporda Çocuk İstismarı ve Koruma” konulu panelde alanında uzman kişiler tarafından yanıtlanacak.

Avukat Mert Yaşar, Sosyal Hizmet Uzmanı Selin Aydoğdu, Sosyolog Eylül Ezgi Seymen ve Kadın Çalışmaları Uzmanı Ayça Arslan Keleş’in konuşmacı olarak katılacağı panel 10.00-12.00 saatleri arasında Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

Spor dünyası içerisinde yaşanan, gündeme gelen, gelmeyen ya da getirilmeyen istismar durumlarının da tartışılacağı panelde, federasyonların çocuk koruma programları, işleyişi ve istismara maruz kalmış çocuk sporcuların sosyal – psikolojik durumları hakkında ebeveynlere bilgiler aktarılacak.

 

Panel Tarihi – Yeri:

8 Kasım Salı –  Mustafa Saffet Saffet Kültür Merkezi

Panel Saati:

10.00 – 12.00

Panel Konuşmacıları:

*Ayça Arslan Keleş – Kadın Çalışmaları Uzmanı – Moderatör

*Mert Yaşar – Avukat

*Selin Aydoğdu – Sosyal Hizmet Uzmanı

*Eylül Ezgi Seymen - Sosyolog