eb3e1d4c-d840-4088-a480-559708ce5b70

 

                  

 

Özel Ataşehir İkizler İlkokul ve Ortaokulu, Atatürk ve Cumhuriyete bağlı çocuklar için yola çıktıkları eğitim hayatlarına  hızla devem ediyor.

 

 

 

 

 

Özel Ataşehir İkizler İlkokul ve Ortaokul  Kurucusu Serdar Ercan ve Genel Müdürü  Aykın Uz,  “gelecek için eğitim” anlayışına hizmet ettikleri okullarında öğrencilerine sosyal sorumluluk, kültürel geziler, teknolojik destekli eğitim gibi olanaklar sağlıyorlar. Aynı zamanda  sanat, spor ve medya dünyasından alanlarında başarılara imza atmış kişilerle de öğrencilerini buluşturarak onların  farklı fikirlere sahip olmalarını da amaç ediniyorlar.

 

 

 

Uluslararası ödüllü  Arp Sanatçısı  Merve Kocabeyler, Fenerbahçe’nin ve milli takımın unutulmaz futbolcusu Türk Futbol Vakıf  Başkanı Engin Verel ile birlikte  TV- Radyo Yapımcısı Yetkin Etkin’i okullarında ağırlayan İkizler Koleji, sanatın, sporun ve medyanın bilinmeyenelerini öğrencilerine sundular. Keyifli bir sohbetin yaşandığı buluşmada öğrenciler merak ettiklerini davetlilere sorarken, yakın geleceğin emanetçilerinin ilgileri karşısında davetliler de memnuniyetlerini dile getirdiler. Buluşma sonunda Merve Kocabeyler, Engin Verel, Yetkin Etkin ile öğrenciler hâtıra fotoğrafı çektirerek ânı ölümsüzleştirdiler.