lmd112siyah

 

 

Ataşehir Belediyesi pandemi döneminde kültür sanat etkinliklerine zoom programıyla devam ediyor. Nisan ayında da gerçekleşecek olan programda çocukları aydınlatan çalışmalarına devam eden ekip, sürpriz konuklarıyla programını renklendiriyor.

 

Her hafta Pazar günleri farklı bir kitap ele alınarak yapılacak çevrimiçi kulüpte Eğitimci – Yazar Özge Doğar, çocuklarla kitap içerikleri üzerine konuşacak ve sonrasında atölye gerçekleştirilecek.

 

KÜÇÜK OKURLAR İLE YAZARLAR SOHBETTE

Nisan ayı atölyelerinde sırasıyla Behiç Ak’ın “Bulutlara Şiir Yazan Çocuk”, Samed Behrengi’nin “Bir Şeftali Bin Şeftali”, Feyza Hepçilingirler’in “Of Dilim” ve Anton Çehov’un “Marangoz’un Köpeği” kitapları işlenecek.

Nisan ayında bir sürpriz olarak Yazar Feyza Hepçilingirler 18 Nisan Pazar günü yapılacak atölyeye konuk olacak ve küçük okurlarıyla sohbet edecek.

 

HER ÇOCUĞA 2 ATÖLYE

Her çocuğun en fazla iki atölyeye katılma hakkı bulunan atölyeler Zoom programından çevrimiçi olarak yapılacak. Ders süresi 60 dakika ve kontenjan 15 kişi ile sınırlı olacak. Zoom oturum linkleri atölyeden bir gün önce oluşturularak, Whatsapp grubu üzerinden iletilecek.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM