ÇEVRİMİÇİ ÇOCUK KİTAP KULÜBÜ BAŞLIYOR ATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

Ataşehir Belediyesi, kültür ve sanat programlarına Mayıs ayında da devam ediyor. Pandemi sebebiyle uzaktan gerçekleşecek olan Çevrimiçi Çocuk Kitap Kulübü, çocuklar ile yazarları bir araya getirecek ve kitap içerikleri üzerine konuşacaklar. 

 

Ataşehir Belediyesi, mayıs ayında Çevrimiçi Çocuk Kitap Kulübü düzenleyecek. Kulüp boyunca çocuklar ve yazarlar bir araya gelerek, kitaplar hakkında konuşacaklar. 

Mayıs ayının pazar günleri gerçekleşecek olan kitap kulübü, her hafta farklı bir kitabı inceleyecek. 

 

ÖZGE DOĞAR, ÇOCUKLAR İLE KİTAP İÇERİKLERİ ÜZERİNE KONUŞACAK

Çevrimiçi Çocuk Kitap Kulübü’nde Eğitimci ve Yazar Özge Doğar, çocuklarla kitap içerikleri üzerine konuşacak ve sonrasında bir atölye gerçekleştirilecek. Ayrıca mayıs ayı atölyelerinde sırasıyla Muzaffer İzgü’nün “Konuşan Balon”, Aytül Akal’ın “Annem Neden Çıldırdı”, Samed Behrengi’nin “Sevgi Masalı” ve Dominique Demers’in “Yeni Öğretmen” kitapları işlenecek.

 

YAZAR AYTÜL AKA, ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELECEK

Mayıs ayının çocuk-yazar buluşması ise Aytül Akal ile 16 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek. 

 

Her çocuğun en fazla 2 atölyeye katılma hakkı bulunan atölyeler, Zoom programından çevrimiçi olarak yapılacak. Ders süresi 60 dakika ve kontenjan 15 kişi ile sınırlı tutulacak. Zoom oturum linkleri atölyeden 1 gün önce oluşturularak, Whatsapp grubu üzerinden iletilecek.

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM