Yeşim-Salkım-Maskeli-Konser-Ataşehir

Ataşehir Belediyesi, Koronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği açık hava sanat etkinliklerine Yeşim Salkım Konseri ile yeniden başlıyor. 10 Temmuz Cuma akşamı Ataşehir Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleşecek konser saat 20.45’de başlayacak.

 

Sanatı ve sanatçıları Ataşehirlilerle buluşturmayı amaç edinmiş olan Ataşehir Belediyesi, tüm dünyada yaşanan Covid - 19 salgını nedeniyle, bir süredir açık hava etkinliklerine ara vermişti. Ataşehir Belediyesi normalleşme sürecinde, tamamen sosyal mesafe kurallarına bağlı kalarak “yeni normal”in ilk açık hava etkinliğini Yeşim Salkım konseri ile gerçekleştirecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğin biletleri 6 Temmuz’dan itibaren https://kultursanat.atasehir.bel.tr/ web adresinden üye olunarak alınabilecek ve cep telefonuna gelen karekod ve bilet konser girişinde görevlilere gösterilecek. Böylelikle hiçbir fiziksel temas yaşanmadan konser alanına girmek mümkün olabilecek.

Ataşehir Belediyesi konser alanını da sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenledi. 5 bin kişilik kapasiteye sahip konser alanı 500 kişi için hazırlandı ve oturma düzenleriyle etkinlik alanı insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarla dezenfekte edildi. 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM