ataşehir-gönüllüleri-derneği

Ataşehir Gönüllüleri Derneği, yaptıkları sosyal  etkinlikler ve yardımların dışında, sanatta da örnek alınacak etkinliklere ev sahipliği yapıyor.  Dernek  her yıl düzenlediği sanat etkinliklerine bu yıl da devam etti ve 124 kişilik kadrodan oluşan Türk Sanat Müziği Konseri verdi. Sanat severlerin yoğun ilgisiyle karşılanan konserde katılım da konserin kadrosu gibi kalabalıktı. 

 

 

 

 

"BİR ARADA OLMANIN KEYFİNİ YAŞIYORUZ"

 

Yeditepe Üniversitesi'nde gerçekleşen konseri Nuriye Eracar sundu. Açılış konuşmasını yapan  Ataşehir Gönüllüleri Dernek Başkanı Şenel Dınız, "Türk Sanat Müziği yanında İngilizce, yoga, pilates, resim, temelden biçki dikiş, halk oyunları, Latin sirtaki dansları,  çini ve porselen dekorlama ve takı hobi çalışmaları, yapılmaktadır. Gördüğünüz gibi büyük küçük her yaşta katılanlarla bir arada olmanın gururunu ve keyfini yaşamaktayız." dedi.

 

 

(Soldan sağa- Şef Atilla Gündüz, Sanatçı Mine Geçili, Ataşehir Gönüllüleri Dernek Başkanı Şenel Dınız)

 

Bu faaliyetlerin yanı sıra Ataşehir halkından toplanan ikinci el eşyaların yeniden elden geçirilerek ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırıldığını da ifade eden Dınız, Ataşehir  Belediye Başkanı Battal İlgezdi'ye, belediye çalışanlarına  ve gönüllülere teşekkür etti.

 

 

 

Koro şefliğini ise  Atilla Gündüz'ün yaptığı Türk Sanat Müziği Konseri'nde sahne alan koro  Ataşehir Gönüllüleri Derneği'nin gönüllülerinden oluşuyor. Dede Efendi ve Şekip Ayhan Özışık şarkılarının söylendiği konserde konuk sanatçı TRT İstanbul Radyosu Sanatçısı Mine Geçili oldu.

 

 

 

 

 

 

 

ATAŞEHİR’DE GÜNDEM