57625cab-fd2f-4c61-9ab0-53ec433cf63c

 

 

CHP Ataşehir Kadın Kolu Başkanı Seval Düzenli bugün itibariyle görevini teslim aldı.16 Şubat Pazar günü CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolu Başkanlığı Olağan Kongresi'nin 4’üncüsü düzenlenen Ataşehir’de, şimdiye kadar yapılan seçimlerde kullanılan oy sayısı  fark yaratmıştı. 1306 oyun kullanıldığı ve 845 oy alarak yeni dönem Kadın Kolu Başkanlığı görevine delegeler tarafınca  laik görülen Seval Düzenli “Ataşehir’de sevgi ve birlik zamanı” sloganıyla kadın örgüt üyelerinin büyük desteğini almıştı.

 

19 Şubat Çarşamba günü CHP Ataşehir İlçe binasında gerçekleşen törende bir önceki CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolu Başkanı olan Hamiyet Ardıbatan, basına kapalı gerçekleştirdiği görev devri, soru işaretleri uyandırırken, Seval Düzenli görevini CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın’dan teslim aldı. 

 

 

 

 

İlçede devir teslim töreninde dikkat çeken bir başka detay da farklı yüzlerin ilçeyi ziyaret etmesi oldu. Değişen silüetler “Örgüt barışıyor” algısı yarattı.

 

Görev teslimi yapılırken,  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın konuşmasında, kadın örgüt üyelerinin yapılan seçimde oy kullanma oranının yükselmesine  dikkat çekerken, “CHP seçimleri bitirdi. Artık vakit iktidar vakti” dedi. CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolu Başkanı Seval Düzenli ise, şimdiye kadar görev yapmış tüm emekçi örgüt üyelerine ve kadın kolu başkanlarına teşekkür etti.

 

Görevini alkışlar eşliğinde alan CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolu Başkanı Seval Düzenli ayrıca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için tüm kadınları İstanbul Kadın Platformu Derneği'nin düzenlediği Kadıköy ilçesinde gerçekleşecek olan etkinliğe davet çağrısında bulundu.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM