DERNEK GÖNÜLLÜ

 

 

Demokratik, çağdaş ve Atatürkçü düşüncelerin aynı çatı altında buluştuğu Ataşehir Gönülleri Derneği, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.  Sosyal yardımlaşma, eğitim, kurs, sağlık, sanat, spor ve hayvan sevgisiyle çeşitli eğitimler vererek  çalışmalar yapan dernek, her yıl gerçekleştirdiği kadınlar günü etkinliği bu yıl da kadınlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

 

Ataşehir Mozaik Çarşı içinde bulunan BİZBİZE’de gerçekleşen buluşmaya Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Der de katılım gösterdi. Açılış konuşmasını Ataşehir Gönülleri Dernek Başkanı Şenel Dınız yaparak, birlikteliklerinden ve katılımın yoğunluğundan memnuniyetini dile getirdi.

 

 

Yeni yönetimini de (Dilek Özyürek, Demet Çeviker, Leyla Güçtenkorkmaz, Derya Elışık,Şenay Bakırcı, Gülümser Yalçın Bozunoğulları)  tanıtan Dınız, ülkemizde de görülen Korona virüsüne karşı kurs derneklerinde belediye tarafından önlem alınacağının bilgisini de paylaştı. Şenel Dınız’dan sonra konuşma yapan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullah Der, “Tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi. Der, yıllardır çalışmalarıyla takdir gören Ataşehir Gönülleri Derneği’nin de her zaman yanında olacağını  belirtti.

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM