davul-sesinden-rahatsiz-olan-mahalle-sakini-12019265_4085_m

 

İstanbul Ataşehir'de, Ramazan ayının ilk sahurunda davul sesinden rahatsız olan bir vatandaş, davulcuyu "Burada çalmayın, sizi vururum" diyerek tehdit etti.

İstanbul Ataşehir'de davul sesinden rahatsız olan bir vatandaş davulcuya tepki göstererek "Sizi vururum" diyerek tehdit etti.

Ramazan ayının vazgeçilmezi sahur davulcuları, mesaiye başladı. Ataşehir Kayışdağı Mahallesi'nde mahal sakinlerini sahura uyandıran Seyfi Küçük isimli davulcu hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

 

Küçük, davulu çaldığı esnada sesten rahatsız olan bir vatandaş davulcuya tepki göstererek vurma ile tehdit etti. Herkesi uyandırdınız uyarısı yapan mahalle sakini, "Çocuklarımız var rahatsız ediyorsunuz. Burada çalmayın diyorum. Sizi vururum. Herkesi uyandırdınız. Davula gerek yok" dedi.

 

RAMAZAN AYINDA DAVUL ÇALMAK İÇİN ADANA'DAN GELDİ

 

Ekmek parası için Adana'dan gelerek sahurda davul çalan 55 yaşındaki Seyfi Küçük ise, "Ramazan ayından dolayı geldik. Bir ay davul çalacağız. Memlekete geri gideceğiz Allah izin verirse. Adana'dan geliyoruz. Bayramın ikinci günü dönüp gideceğiz. Bu mahallenin tamamını dolaşıyoruz. Yaklaşık bir saat çalıyorum" şeklinde konuştu.