atasehir-de-tam-kapanmayi-unutan-vatandaslar-4-14108649_o

Ataşehir'de cadde üzerinde Bayram Ekinci’ye ait olan lüks otomobil seyir halindeyken alev aldı. Motor kısmında başlayan yangın kısa sürede tüm aracı sardı. İtfaiye ekiplerinin yoğun çabalarıyla yangın söndürülürken tam kapanmayı unutan vatandaşlar da alev alev yanan aracı film izler gibi izledi. Yaklaşık 400 bin değerindeki araç yanarak küle dönerken o anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

 

 

Kısıtlamanın olduğu günde gece saatlerinde meydana gelen olay Ataşehir'de yaşandı. Cadde üzerinde seyir halinde olan Bayram Ekinci otomobilinin motor bölümünden dumanlar yükselince, aracı emniyet şeridine çekip aşağı indi. Motor bölümünden başlayan yangın kısa sürede aracı sardı.

 

KISITLAMA UNUTULDU MAHALLELİ SOKAĞA DÖKÜLDÜ

 

 

İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edilirken yangını gören meraklı mahalleli kısıtlamayı da unutarak yangını izlemek için sokağa döküldü. Alev alev yanan aracı izleyen kalabalık o anları cep telefonu kameraları ile saniye saniye kaydetti. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan aracı söndürerek yangını kontrol altına aldı.iha

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM