5-saldirgan-korna-calan-motosikletliyi-bayiltana-14434713_322_osd

Ataşehir'de otomobildeki 5 kişi, 19 yaşındaki Doğukan Tepe'yi kendilerine korna çaldı diye bayıltana kadar dövdü. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansırken 19 yaşındaki genç, saldırganlardan şikayetçi oldu.

 

Ataşehir Bulvarı'nda yaşanan olayda iddiaya göre, motosikletiyle evine gitmek isteyen Doğukan Tepe'nin önünde aniden bir otomobil durdu. Korna çalarak tepki gösteren Tepe'ye otomobildekiler silah gösterdi.

 

DAKİKALARCA DAYAK YEDİ

 

Korktuğu için motosikleti durduran Tepe, otomobilden inen 5 kişiden bayılana kadar dayak yedi. Daha sonra ayılıp kaçmaya çalışan Tepe, otomobildeki 2 kişi tarafından yakalanarak tekrar dövüldü. Son olarak çalılıkların arasına kaçarak kurtulmaya çalışan genç adam, yine saldırıya uğradı.

 

SALDIRGANLAR GENCİ GASP DA ETTİ

 

Olayın ardından Doğukan Tepe şüphelilerden şikayetçi oldu. Öte yandan Doğukan Tepe'nin olay sırasında üzerinde bulunan 400 lirası ve altın kolyesi de saldırganlar tarafından gasp edildiği iddia edildi. Polisin şüphelileri yakalamak için çalışmaları sürüyor.

 

"HER SEFERİNDE BENİ AYILTIP TEKRAR DÖVDÜLER"

 

19 yaşındaki Doğukan Tepe, yaklaşık yarım saat darp edildiğini ve bu sürede kimsenin ayırmadığını söyleyerek, yaşananları şöyle anlattı:

 

"Evime giderken bir araç kontrolsüz bir şekilde önüme çıktı. Ben de kornaya bastım. Korna sonrasında küfürleşme oldu. Daha sonra bana arabanın içerisinde silah gösterdiler. Ben de o korkuyla direkt sağa çektim. Onlar da önüme kırdı. Arabadan inen 5 kişi hiç konuşmadan direkt bana saldırdı. Dayak yediğim anda 3 kere bayıldım. Her seferinde beni ayıltıp tekrar dövdüler. 20-25 dakika dayak yedim. Anlatınca kolay geliyor ama çok zor anlar yaşadım. Maddi olarak da manevi olarak da zararım var. Ben tek başıma 5 kişiden dayak yedim. Kimse beni kurtarmadı. Bana saldıranlar hala yakalanmadı. Dişim kırıldı, dudağımda 7 dikiş var. Yüzüm gözüm şişti. Ben saldırganların bulunup cezalarını çekmelerini istiyorum."DHA