87850144_10157779040583400_7118570790294913024_n (1)

 

 

“Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” diyen İYİ Parti, Ataşehir İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’ni Cemal Süreya Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Yapılan kongrede teşkilat başkanı olan Mert Kar yeni İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı seçildi. 

 

 

“Tavrımız net adayımız mert” sloganıyla ilçe başkanlığına adaylığını koyan Mert Kar, delegelerin oyu ile yeni İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı oldu.  Cemal Süreya Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kongrede divan başkanlığını Vedat Bayram yaptı. İlçe Başkanlığına seçilen Mert Kar şunları söyledi: “Değerli dava arkadaşlarım,bugün yapılan İYİ Parti Ataşehir 2. Olağan Kongresi’nde delegelerimizin teveccühü ile ilçe başkanı olarak seçildim.Toyumuz partimize, ilçemize hayırlı uğurlu olsun.Demokratik ortamda geçen kongremiz için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Ataşehir’de “iyiler” kazandı, kazanmaya devam edecek.Yeni dönemde birlikte çalışacağım yol arkadaşlarıma, değerli partililerimize başarılar diliyorum. Her birinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

 

 

 

MERT KAR KİMDİR?

1971 doğumlu, ticaretle uğraşıyor. Uzun yıllar siyasi çalışmalarda rol aldı. İYİ Parti kurulduğundan bu yana Ataşehir'de teşkilat başkanlığı yaptı. Evli bir kız çocuğu babası.