atasehir-de-ozel-halk-otobusleri-korona-virus-3-13684643_o

Ataşehir Belediyesi ekiplerince,  koronavirüs salgınına karşı toplu taşıma araçları dezenfekte edildi. Dezenfekte çalışmaları sırasında Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Ekrem Köse ve  Orhan Çerkez, Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt ile Özulaş Toplu Taşım yetkilileri bulundu.

 

 

Koronavirüs pandemisinde dezenkefte çalışmalarına aralıksız devam eden Ataşehir Belediyesi’nin bugünkü durağı toplu taşıma araçları oldu. Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Ekrem Köse konuyla ilgili şunları söyledi: "Pandemi çıktığından beri biz Ataşehir Belediyesi olarak taksileri, minibüsleri ve halk otobüslerimizin dezenfektanını yapıyorduk. Bugün  bölgemizde bulunan iki yüz özel halk otobüsünün dezenfekte işlemleri yapıldı.  Vatandaşlarımız rahatça binsinler yolculuklarını  rahat ve hijyenik bir ortamda yapsınlar diye rutin halde bu işlemler yapılacak." 

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez ise, "Ataşehir Belediyesi olarak pandemi başladığından beri halkın gezip dolaştığı ortamları dezenfektan işlemlerini yaptık. Bugün de sıra Ataşehir'de bulunan özel halk otobüslerinin dezenfektan işlemlerine geldi. Artık bundan sonra rutin olarak yapılacak." ifadelerini kullandı.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM