BATTAL İLGEZDİ BAHÇE MARKET

 

 

Türkiye Mayıs ayını tam kapanmayla geçirirken Ataşehir,  yaşanılan küresel sorunda kendisini yenilemeye ve  ilklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ataşehir Belediyesi, İBB ile işbirliği yaparak  Bahçe Market’i hayata geçiriyor. Anadolu Yakası’nın en büyük Bahçe Market'i olarak hayata geçecek olan çalışma için Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “İBB ile ortak gerçekleştireceğimiz Anadolu Yakası’nın en büyük Bahçe Market’inin yapımı Mayıs ayında başlıyor.” açıklamasını yaptı. Bahçe Market’te bitki satış ve depolama alanlarının yanı sıra çocuk parkı, kafe, atölyeler, otopark da yer alacak.

 

Türkiye Mayıs ayını tam kapanmayla geçirirken Ataşehir,  yaşanılan küresel sorunda kendisini yenilemeye ve  ilklere ev sahipliği yapmaya  devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Ataşehir Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği Anadolu Yakası’nın en büyük Bahçe Market’inin yapımına Mayıs ayında başlanıyor.

 

7000 METREKARE ÜZERİNE KURULACAK

 

 

Ataşehir Belediyesi ile ortak gerçekleştirilecek projeyi İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan Ağaç ve Peyzaj Anonim Şirketi hayata geçiriyor.

 

 

Atatürk Mahallesi’nde 7000 m2 üzerine kurulacak olan Ataşehir Bahçe Market’te bahçeye dair her şey bulunacak. Market içerisinde; kapalı-açık bitki satış ve depolama alanları, kafe, çocuk parkı, atölye, idari ofisler ve 61 araçlık otopark olacak.

 

 

 

Her türlü dış mekân ve iç mekân süs bitkisi, yazlık, kışlık mevsimlik çiçekler gibi birçok ürünün bulunduğu Bahçe Market’te bitki çeşitlerinin yanı sıra tüm bahçe ekipmanları da satılıyor olacak.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM