9d86c6bd-ac35-4953-ae2e-729e1857db8b-w

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Millet İttifakı’nın seçim için hazırladığı kampanya görselleriyle sahte sahte internet sitesi oluşturulmasına ilişkin, “İkinci turdan o kadar korkuyorlar ki yalana, montaja, sahteciliğe başvuruyorlar. Yalanlarını, iftiralarını buradan sürdürüyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olmasını engelleyemeyecekler!” dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, birçok haber sitesinde Millet İttifakı’nın kampanya görseli ile verilen ilanlara tıklandığında sahte siteye yönlendirildiğini ifade etti. Akkuş İlgezdi, bugün yaptığı yazılı açıklamada, ilgili sitenin kim tarafından açıldığının da gizlendiğini belirterek şunları kaydetti:

“NE YAPARLARSA YAPSINLAR KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN 13. CUMHURBAŞKANI OLMASINI ENGELLEYEMEYECEKLER”

“İkinci turdan o kadar korkuyorlar ki yalana, montaja, sahteciliğe başvuruyorlar. Kaset montajlarından sonra seçim kampanyamızın görseli ile verilen reklamlarla sahte bir internet sitesi kurmuşlar. Yalanlarını, iftiralarını buradan sürdürüyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. Cumhurbaşkanı olmasını engelleyemeyecekler!

“BİR SÜRÜ İFTİRA VE YALAN İLE ALGI YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR”

akpsizturkiye.com diye bir site kurmuşlar sahte bakanlar kurulu bile oluşturmuşlar. Sahteciliğe ve montaja doymadılar. Bir sürü iftira ve yalan ile algı yaratmaya çalışıyorlar. Bunların arkasında kim olduğunu herkes biliyor. O kadar amatörler ki bakanlık listesinde şubat ayında yaşamını yitiren eski Genel Başkanımız Deniz Baykal var. Rahmetli Baykal’ın ismi Gençlik ve Spor Bakanı olarak geçiyor.”