ruyada-siyah-gormek-ne-anlama-gelir-8606

 

 

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın 'Sen Varsan Biz Varız' kampanyasının saha çalışmaları Ataşehir’de hızlı başladı. Pandemi nedeniyle ertelenen kampanya, dijital ortamda düzenlenen lansman ile hayata geçti. 

İkinci yüzyıla çağrı beyannamesiyle yola çıkan CHP, Ataşehir’de kapı kapı dolaşıyor. CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve yönetim kurulu, Ataşehir Belediye Meclisi 1.Başkanvekili Sevgi Uluğ, CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli,  CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, CHP Ataşehir Meclis Üyeleri, mahalle başkanları, örgüt üyeleri çalışmalara katılarak vatandaşları ziyaret ettiler. 

 

 

CHP’nin “ikinci yüzyıl beyannamesiyle adım adım iktidara” anlayışına hizmet eden kampanya için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu şunları söyledi: “Bizim çabamız daha güzel bir Türkiye çabası. Daha huzurlu bir Türkiye çabası. Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye çabası. Her evde huzurun, bereketin, her evde sevginin, Türkiye'de sevginin olması çabası. Yapay gündemlerle, suni gündemlerle değil halkın gündemiyle yola çıkıyoruz. Halkın sorunlarıyla doğrudan doğruya ilgileniyoruz. Sorunuyla ilgilenirken o sorunu nasıl çözeceğimizi de bir anlamda onlara aktarıyoruz ve anlatıyoruz. Karşılıklı güvenin oluşmasını istiyoruz."

 

 

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın  ise konuyla ilgili, “Adım adım iktidara yürüdüğümüz bu yolda, toplumun siyasi görüşü ne olursa olsun sorunlarını dinliyoruz; çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Partimizin, ekonomiyi nasıl düzelteceğini ve çalışanların haklarını nasıl iyileştireceğinden bahsediyorum İlçe yöneticisi ve partili arkadaşlar ile mahallelerde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Gördüğümüz manzaralar karşısında üzülmemek elde değildi. Bu kötü gidişatı düzlüğe çıkarabilecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Tek yol iktidar” ifadelerini kullandı.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM