hjvgkgvuk

                  

 

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı seçimlerinde ilçe başkanlığına aday olmak isteyen isimler belli olmaya başladı. Kulislerde konuşulan isimlerin yanı sıra ilçe içinde de tahmin yürütülen isimlerden biri olan Cem Uğur Günel de Ataşehir İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

“ATAŞEHİRLİ BİRÇOK YURTTAŞIMIZDA SİYASİ PARTİ ANLAMINDA BİR BOŞLUK VAR”

 

Cem Uğur Günel İstanbul’un en gözde ilçelerinin başında gelen Ataşehir'in, ilçe başkanlığı adaylığındaki  hedefini şeffaflık üzerine kuruyor. Ataşehir İlçe Başkanlığına aday olma isteğinde son sözü örgütün söyleyeceğini dile getiren Günel, bugün basınla bir araya geldi. Basına yaptığı açıklamada Günel, şu sözlere yer verdi: “ Ataşehir’i Ataşehirli vatandaşlarla  yönetmek istiyoruz.  Ataşehirli birçok yurttaşımızda siyasi parti anlamında bir boşluk var. Birçok yurttaşımızın siyasi partiye üyeliği ve siyasi parti tercihlerinde bir arayış ve kararsızlığı söz konusu. Bizler de bu söz konusu arayış ve kararsızlığı gidermek amacıyla bu boşluğu doldurmuş olacağız. Ataşehir’in 17 mahallesinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. CHP’nin  iktidar yolunu ve önünü Ataşehir’deki çalışmalarımızla açmak ve kolaylaştırmak istiyoruz. Bu süreci Ataşehir’de başlatmak ve İktidar ateşini burada yakmak istiyoruz. Bu konuda inançlı ve kararlıyız. 20 Kişilik gönüllü bir ekibimiz var.”

 

“430 BİN YURTTAŞIMIZA FAYDA SAĞLAYACAK 55 PROJEMİZ VAR”

 

“Ataşehir’e hizmet amacıyla hem yerel yönetimimizi güçlendirecek hem de partimizin bayrağını daha da ileri taşıyacak. 430 bin yurttaşımıza fayda sağlayacak 55 projemiz var. Bu projelerle Ataşehir’imize hizmet için talip olmak bize güç veriyor. Bu projelerimizle Ataşehirimiz daha da güzel olacak. Zaten bu süreci ilerleyen zamanlarda göreceksiniz. İnanıyoruz değişim olacak, değişim güzel şeyler getirecek. İstanbul’da Ekrem İmamoğlu ile bir değişim yaşadık. Ataşehir’de de belediyemiz ve partimiz işbirliğiyle çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz.  Ataşehir’den başlayarak bundan sonraki süreçlerde İstanbul ve Türkiye genelinde partimizi iktidar yapmak için en iyi şekilde çalışarak gayret göstereceğiz ve bu konuda çok umutluyuz.”

 

“MAHALLE DELEGELERİNİ SADECE SEÇİMDE HATIRLAMAYACAĞIZ!”

 

“Projelerle ilgili sorular üzerine bu süreçte yönetimimiz, basın ve yurttaşlarımızı da süreçlere katarak adım adım açıklamalarımız olacak. Amacımız ortak akıl ve hareket ile Ataşehirimizin bütün sorunlarını el birliği ile çözmek ve bu bahsettiğimiz projeleri hayata geçirmek.  Mahalle delegelerini sadece seçimde hatırlamayacağız. bu süreçte Ataşehirimizin ve partimizin sorunlarını aynı masa etrafında konuşarak çözeceğiz. CHP İlçe yöneticileri ne ise mahalle delegelerimizde aynı masa etrafında çözümler noktasında yer alacak ve söz hakkı olacak. Kadınlarımızın gençlerimizin daha fazla katılım sağlaması amacıyla kadın ve gençlik kotalarımızı ilçe yönetimi listesi oluştururken özellikle dikkat edeceğiz. Bu partide gençlerimiz ve kadınlarımızın ciddi emekleri ve gayretleri söz konusu. Onları görmezden gelmek partimize zarar verir. O nedenle gençlik ve kadın kotalarını eşit ve adil yönetim anlayışı ile listemize yansıtacağız. Yüzde 30’luk kota olayına da her zaman karşı çıkmışımdır. Kadınlar ve erkekler eşittir. Yönetimimizde gençler ve kadınlar ile başarılı çalışmalara imza atmak istiyoruz. Güzel bir sonuç alacağımıza inanıyoruz, partimizi gençlerimizle ve kadınlarımızla iktidara taşıyacağız.”