306942032_2013503365509095_4025326246413706857_n

Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti. İlgezdi federasyonun ziyareti için, “Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Kemal Aldoğan ve Yönetim Kurulu Üyelerini belediyemizde ağırladık. Ziyaretleri ve yararlı sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

“Amacımız hemşerilerimizin çatısı değil yoldaşı olmak” diyerek yakın zamanda federasyon olan  Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti. Federasyon Başkanı Mustafa Aldoğan ve yönetim kurulu üyeleri İlgezdi’ye ziyaretlerinde plaket hediye etti.

 

Yakın gelecek projelerini  Başkan İlgezdi’yle paylaşan Mustafa Aldoğan ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı: “Ataşehir Kastamonu Dernekler Federasyonu yönetim kurulu olarak Ataşehir Belediye Başkanımız Sayın Battal İlgezdi'yi makamında ziyaret ettik. Bize göstermiş olduğu ilgisi ve samimi ev sahipliği için şahsım yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım Ataşehir Kastamonulular adına çok teşekkür ediyorum. Görevinde başarılarının devamını diliyorum.”

 

 

Ziyaret sonrasın federasyon üyeleri Battal İlgezdi’yle hatıra fotoğrafı çektirdi. İlgezdi ise ziyaret sonrası federasyon üyeleriyle yaptığı istişare için teşekkür etti.