7f40c65b-5efa-40d2-9257-fbceef0b03dd

 

 

AK Parti Teşkilatı İlçe Danışma Meclisi  çalışmaları hakkında istişare yapmak  için bugün   Ataşehir Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde toplandı.

Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü salonunu dolduran AK Parti teşkilatının coşkusu salonda sıcak bir hava esmesini sağladı. AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak  ve Milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşen buluşmada açılış konuşmasını AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya yaptı. 

Mehmed Emin Özkaya konuşmasının başında katılımcıları selamlarken danışma meclisinin önemine vurgu yaptı. Özkaya: “Danışma meclislerimiz teşkilatın tümüyle bir araya geldiği, kademeler arası iletişimi ve etkileşimi artırdığımız önemli buluşmalardır. Merkezine istişareyi aldığımız danışma meclisleri teşkilatımızın her bir üyesinin, partimizin yerel ve genel gündemleri hakkında geniş bilgi edinebildiği, bugün ve gelecek vizyonu hakkında yeni fikirlerin görüşüldüğü son derece yararlı toplantılardır. Bu vesileyle bugün ki danışma meclisimizin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

 

 

 

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya on yedi yıldır iktidar olmalarının altına yatan gerçekleri fedakârlık, disiplinli olma, çalışkanlık, ve dava şuuruna sahip bir teşkilat olmaları olarak sıraladı. Özkaya salonun coşkusuna eşlik eden konuşmasına şöyle devam etti: “Partimizin, 17 yılı aşkın süredir devam eden başarısının ardında yatan.. fedakar, çalışkan, disiplinli ve dava şuuruna sahip teşkilatları olmuştur. Ben de birlikte görev yaptığımız ilçe yönetimimiz, mahalle yönetimlerimiz, meclis üyelerimiz ile gurur duyuyorum. Bizlerden önce nice emekleri olmuş büyüklerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Uç beylerimiz, sancaktarlarımız, mahalle başkanlarımız başta olmak üzere  Ana kademe gençlik ve kadın kollarımız ile bir bütün olarak teşkilatımız, ne yazın sıcağında ne kışın soğuğunda bir gün olsun durmadan yorulmadan alın terini sonuna kadar akıtarak iktidarımızın bugünlere ulaşmasına vesile olmuştur.” 

 

 

 

“DAHA NİCE ZAFERLERİ HEP BİRLİKTE ELDE EDECEĞİZ”

 

“Ben tüm teşkilatımız buradayken önce bizlere bu zorlu görevi layık gören ve tevdi eden il başkanıma şükranlarımı sunuyorum. Biliyorum ki; bu salonlara sığmayan teşkilatlarımızla. ülkemizin bekası ve kazanımlarımızın heba olmaması için daha nice zaferleri hep birlikte elde edeceğiz. Biz bugün ülke genelinde olduğu gibi. tek bilek, tek yürek olduğumuz sürece hiçbir kuvvet bizi davamızdan geri koyamayacak. ülkemize, içerden ve dışardan uzanan elleri birer birer kıracak, 2023 hedeflerine hız kesmeden ulaşacağız.” 

 

“KAPI KAPI DOLAŞARAK GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

“2023’de yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ve akabinde gelecek olan yerel seçimlere şimdiden çalışmaya başladık. Ataşehir’deki tüm üyelerimizi ve tüm seçmenlerimizi kapı kapı dolaşarak gönüllere girmeye devam edeceğiz.” 

 

 

 

 

“BİZE YILMAK YOKTUR YORULMAK YOKTUR DURMAK YOKTUR” 

 

“Bizler yerel siyaset yapan, sokağın nabzını tutan, mahallelerimizde vatandaşımızla ilk elden iletişim kuran, iyi ve kötü günlerinde yanında olan, milletimizle iç içe geçmiş AK Parti teşkilatlarıyız.”

 

“GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN SON NEFESİMİZE KADAR ÇALIŞACAĞIZ”

 

“Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere işaret ettiği istikamette üzerimize düşen görevleri bundan sonra da aynı inanç ve kararlılıkla yerine getirip, ülkemizi kurda kuşa yem etmeyecek, güçlü lider ve güçlü Türkiye için son nefesimize kadar çalışacağız. 

And olsun ki, bu can bu bedende oldukça bu yoldan geri dönmek yok! Bu kadrolar, bu teşkilatlar.. Liderini asla yalnız bırakmayacak... 

Dün 15 Temmuz’da da olduğu gibi ölümü göze alarak, ülkesini iç ve dış tehditlere karşı can siperhane koruyan teşkilatımız; bugün de alnı ak, başı dik, omuz omuza, yürek yüreğe birbirine kenetlenecek ve ülkemizi olması gerektiği yere hep birlikte ulaştıracaktır.”dedi.