gfuyj

 

 

1997’den bu zamana kadar eğitimin yapı taşlarından bir haline gelen Fen Bilimleri  Nazmi Arıkan Eğitim Kurumları, başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

 

Anaokulu olmak üzere yaklaşık 140 kurumda eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren Fen Bilimleri Nazmi Arıkan Eğitim Kurumları on binlerce öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti sunarken herhangi bir sonuç için değil, en iyi sonuç için geleceği hazırlamayı temel ilke ediniyor.

 

Ülkenin demokratik ve aydınlık geleceklere emanet edilmesine öncülük eden  Fen Bilimleri Nazmi Arıkan Eğitim Kurumları’nın Ataşehir Fen Bilimleri Anadolu Lisesi ve kursu, üniversite sınavında  öğrencisi Kutay Çelik’i  Türkiye yedincisi, eşit ağırlık puan türünde Zafer Bartu Çoksen’i  Türkiye dokuzuncusu  ve sayısal puan türünde Çağrı Sarp Mirapoğlu’nu Türkiye otuz yedincisi olmalarını sağladı. 

 

 

Yaşam yaratıcıları yetiştiren Fen Bilimleri Nazmi Arıkan Eğitim Kurumları’nın öğrenci başarılarının mimarları eğitmenler ve okul yöneticileri,  başarılarının sırlarını öğrencilerin düşüncelerini kolay şekilde ifade etmelerinin sağlanması, farklılıklara duyarlılık gösterilmesi öncelikler arasında yer almasından kaynaklandığını ifade ediyorlar.