jhögvjkögyk

 

 

Siyasette önemli bir faktör olduklarını bilen ve “Liselerden Gençliğe Gelecek Bizim Elimizde” sloganıyla yola çıkan genç bireyler,  Halkçı Liseliler (HALKLİS) olarak yeni dönem MYK listesini belirledi. Belirlenen listeye göre Halkçı Liseliler Örgütü Genel Başkan Yardımcıları arasında Ataşehir’den Kaan Çelik de yer aldı.

 

Gençleri siyasal güç elde etmek için önemli bir araç olarak gören  siyasal yaklaşımlar ve yapılar gençlerin siyasette “ben de varım” demesiyle bu anlayış artık dikiş tutmuyor. Siyasette bir faktör olmanın ötesine geçmek için alanların genişletilmesi ve demokratikleşmesi için HALKLİS, 8 Kasım 2020 tarihinde  CHP Lise Örgütü Halkçı Liseliler Merkezi Yönetim Kurulu belirlendi. Genel Başkanlıkta Yusuf Ali Yılmaz’ın ismi yer alırken, önceki dönem Halkçı Liseliler İstanbul İl Başkanı Kaan Çelik yeni yönetimde de yer alarak genel başkan yardımcılığı görevine atandı.

 

Ataşehir ve çevre ilçelerde birçok etkinlik ve projede yer alan Kaan Çelik, yeni dönemdeki genel başkan yardımcılığı için yönetim kurulu arkadaşlarına teşekkür ederek şu mesajı paylaştı: “HALKLİS Ataşehir İlçe Başkanlığı sürecindeki yönetim kurulu arkadaşlarıma  İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve İstanbul İl Başkanlığı sürecindeki yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İstanbul Halkçı Liseliler İl Başkanlığı görevimin ardından, Halkçı Liseliler Örgütü’nün kararı ile Halkçı Liseliler Genel Başkan Yardımcısı görevine uygun görüldüm. Bütün yoldaşlarıma, dostlarıma, değerli ağabeylerime ve ablalarıma şükranlarımı sunuyorum.”

 

Halkçı Liseliler (HALKLİS) yeni dönem MYK listesi şöyle sıralanıyor:

 

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM