BATTAL İLGEZDİ ASKIDA FATURA

 

Koronavirüs salgınında kriz merkezi oluşturarak vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılayan Ataşehir Belediyesi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sosyal yardımlarına gelen engellerden dolayı başlattığı “Askıda Fatura” kampanyasını da ilçede hayata geçirerek yardımlarına devam ediyor.

 

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisinde Ataşehir’in on yedi mahallesinde yaşayan vatandaşların, sağlık, erzak, ulaşım, dezenfekte gibi birçok ihtiyacını karşılayan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, resmi sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun başlatmış olduğu “Askıda Fatura “ kampanyasına destek oldu. Battal İlgezdi kampanyaya Ataşehirli vatandaşları da davet etti.

 

"TÜM ÜLKEYE UMUT OLALIM"

 

Özellikle CHP’li belediyelerin koronavirüs salgını başladığı günden bu zamana kadar yaptığı çalışmalarla büyük bir dayanışmayı ortaya çıkarması dikkat çekerken, Artık Ataşehir’de de uygulanacak olan “Askıda Fatura” için Battal İlgezdi, “Sizlerin desteğiyle bu kampanya daha da büyüyecek, bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Hadi askıdan bir fatura daha alalım, tüm ülkeye umut olalım.” çağrısı yaptı. 

 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi “Askıda Fatura” kampanyası için sözlerine şöyle devam etti: “Sevgili komşularım birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan bu günlerde İBB’nin başlatmış olduğu ”Askıda Fatura” ile dayanışmanın en güzel örneklerinden birine şahit oluyoruz. Bu anlamlı kampanyaya Ataşehir Belediye Başkanı olarak ben de destek veriyorum. İnanıyorum ki sizlerin desteğiyle bu dayanışma daha da büyüyecek. Hadi askıdan bir fatura alalım, tüm ülkeye umut olalım.”

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM