İLGEZDİ KAVUNCU İYİ PARTİ ATAŞEHİR DEGÜNDEM

                                      

 

Türkiye siyasetinin özlenen fotoğrafı İYİ Parti’den geldi. İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti 1.Bölge Başkanı Ethem Kurnaz ve İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti. Ziyaretin ardından konuşan İlgezdi, “Millet ittifakının kurmuş olduğu bu ittifak sürecinin ilçemizde de yaşanması bizi çok mutlu ediyor. Gerek seçim çalışmalarında gerekse genel çalışmalarımızda İYİ Parti’yi yanımızda görmekten çok mutluyuz. Her şey ülkemiz için” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Türkiye siyasetinin özlenen fotoğrafı İYİ Parti’den geldi. İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti 1.Bölge Başkanı  Ethem Kurnaz ve İYİ Parti Ataşehir İle Başkanı Mert Kar,  Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Millet ittifakı çatısı altında yapmış oldukları çalışmaların gündem olduğu görüşmede, genel siyasetin yanı sıra yerel siyaset de konuşuldu.

 

 ATAŞEHİR'İN İMAR SORUNU KONUŞULDU

 

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar’ın da yakından takip ettiği ve Ataşehir’in en büyük sorunu olan imar da ziyarette konuşulan konular arasındaydı. Pandemi sürecinden dolayı görüşmelerin kısıtlanmasından dolayı uzun süredir bir araya gelemeyen isimlerin buluştuğu nezaket ziyaretinde Battal İlgezdi, “Millet ittifakının kurmuş olduğu bu ittifak sürecinin ilçemizde de yaşanması bizi çok mutlu ediyor. Gerek seçim çalışmalarında gerekse genel çalışmalarımızda İYİ Parti’yi yanımızda görmekten çok mutluyuz. Her şey ülkemiz için” dedi. 

 

 

 

KAVUNCU'DAN İLGEZDİ'YE TEŞEKKÜR

İYİ Parti'nin Ataşehir’deki önemli ismi İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar, “Millet ittifakı ile yapmış olduğumuz siyasi gücümüz devam edecek. Bunun için çalışmalarımıza yoğunluk veriyoruz.” dedi. Son olarak Buğra Kavuncu ise şunları söyledi: “Ataşehir’de İYİ Parti ve CHP’nin yapmış olduğu bu siyasi uyum diğer il ve ilçelerimize örnek olacak bir anlayışta yürütülüyor. Bunun için Sayın İlgezdi’ye ve İlçe Başkanımız  Mert Kar’a teşekkür ediyorum.”