8e84b9c8-0aa6-414e-8c4c-a64070137741

 

Siyasetin  bir güç ve iktidar mücadelesi haline geldiği günümüzde CHP Ataşehir Gençlik Kolları topluma ilham olmaya devam ediyor. 

CHP Ataşehir Gençlik Kolları pandemi sürecinin başladığı 11 Mart 2020 tarihinden itibaren yapmış olduğu yardımlarına bir yenisini daha ekledi.  Farkındalık Yaratma Derneği ile yeni yılda ihtiyaç sahiplerini sevindiren CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül  konuyla ilgili; “Toplumsal dayanışma, özellikle bu gibi zor günlerde en elzem görevdir”  dedi.

 

 

 

 

Toplumsal ilişkilerin gelişmesini sağlayan ve toplumun bir parçası olduğu duygusunu veren yardımlaşmada CHP Ataşehir Gençlik Kolları, Farkındalık Derneği ile birlikte hareket ederek bu dayanışmada “Biz de varız” dedi.

Pandeminin zorluklarını hafifleten dayanışma için  Erdi Açıkgül şu ifadeleri kullandı: “Toplumsal dayanışma, özellikle bu gibi zor günlerde en elzem görevdir. Biz de bu görev bilinciyle komşularımıza yardım elimizi uzatmaya devam ediyoruz. Bu organizasyonda bizlerle omuz omuza olan ekonomik güç birliğine ve Farkındalık Yaratma Derneği’ne teşekkürlerimizi sunarız.” 

 

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM