ATAŞEHİR CHP BİZ İZMİR

 CHP Ataşehir "Biz İzmir" diyor vatandaşları yardıma çağırıyor.Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı İzmir’e yardım yapmaya devam ediyor.

 

İzmir’de yaşanan 6.9 şiddetindeki deprem felaketinin ardından oluşan yaralar sarılmaya devam ediyor. İzmir halkının yanında olan birçok STK’lar, arama-kurtarma ekiplerinin yanı sıra siyasi partiler de İzmir’in yanında oluyor.

Çeşitli yardımların yapıldığı depremzedelerin bir nebze de olsa yüklerinin paylaşıldığı çalışmalara CHP İstanbul İl Başkanlığı ve CHP Ataşehir “bizizmir.com” ile vatandaşlara yardım çağrısı yaptı.

 

 

“DAYANIŞMAYI HEP BİRLİKTE BÜYÜTELİM” 

 

“bizizmir.com” için CHP Ataşehir İlçe Başkanlığından yapılan açıklama şöyle: “İstanbul İl Başkanlığımız ve Ataşehir ilçe örgütlerimiz olarak İzmir’de yaşanan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza bizizmir.com adresi üzerinden destek oluyoruz. İzmirlilerin acılarına ortak olarak, bu zor günlerde dayanışmayı hep birlikte büyütelim." 

 

 YARDIMLAR NASIL YAPILIYOR?

“bizizmir.com” yardımları; uyku tulumu paketi,hijyen paketi, elimi tutar mısın? yemeği, gıda paketi olarak çeşitlendiriliyor. Kampanyaya destek olmak için “bizizmir.com” adresinden yapmak istenilen yardım paketi seçilerek İzmir halkına yardım edilebiliyor.

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM