77a80465-4ba8-45ef-a3f1-a41f5795483d

                                  

İYİ Parti Ataşehir  İlçe Başkanı  Halil İbrahim Özdemir ve yönetim kadrosu 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için siyasete dostane bir mola vererek can dostlarını bu önemli günlerinde yalnız bırakmadılar. 

 

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinliklerinin yoğun yaşandığı Ataşehir Hayvan Barınağı’nın ziyaretçileri arasında İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Halil İbrahim Özdemir ve yönetimi de vardı. Toplumun her kesiminin can dostlarımız olan hayvanlara değer vermesi gerektiğini sürekli dile getiren ve çeşitli etkinlikler düzenleyen hayvan severler, özellikle halkın temsilcilerini bu duyarlılıkta görmekten mutlu olduklarını dile getirdikleri buluşmada Halil İbrahim Özdemir ve yönetimi hayvanlarla keyifli dakikalar geçirdi.

 

Haklarını savunamayan canlıların hak savunmasının  insana düştüğünün gerçeğini siyasetçilerin üstlenmesi  duyarlılığı arttırıyor. Bu duyarlılığa hizmet eden bir davranışa imza atan İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Halil İbrahim Özdemir  bugünün duyarlılığının her yeni günde tekrarlanması gerçeğine hizmet eden bir siyasetçi olarak öne çıkıyor.