321065562_1206664110233508_3021209611051734396_n

 

Atatürkçü Düşünce  Derneği Esatpaşa Mahallesi’ne  taşındı. ADD’nin açılışına çok sayıda siyasi isimler kurdeleyi kesenler arasındaydı. Açılışta konuşan ADD Ataşehir Şube Başkanı Zamani Oğuz Şahin, “Bu yeri bize veren Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’ye çok teşekkür ederim.” ifadelerini kaydetti.

 

Atatürkçü Düşünce Derneği artık yeni yerinde… İlçenin ve ülkenin en önemli ve en değerli derneklerinden biri olan Atatürkçü Düşünce Derneği Esatpaşa Mahallesi’nde yeni yerinin açılışını yaptı. Açılış törenine CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın ve Kadın Kolu Başkanı Seval Düzenli CHP’li Meclis Üyesi Sevgi  Uluğ,  İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve birçok siyasi ismin yanı sıra vatandaşlar da ADD’nin açılışına büyük ilgi gösterdi. 

 

 Açılışta konuşan Dernek Başkanı Zamani Oğuz  Şahin   “Değerli arkadaşlar, Atatürkçü Düşünce Derneğimizin değerli üyeleri, ilçemizin çok değerli ilçe başkanları hepiniz açılışımıza hoş geldiniz. Aydınlık bir gelecek için Mustafa Kemal Atatürk’ün bize manevi mirasım dediği ilim yolunda bir karakter koymamız gerekiyordu  Ataşehir’de. Bu da neydi? Ataşehir’de yaptığımız çalışmalarla projelerdi. Görüyorum ki çok güzel birliktelik sağladık. Bu da bize büyük bir gurur veriyor. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bu yeri bize veren Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’ye çok teşekkür ederim.” ifadelerini kaydetti. Şahin’in konuşmasının ardından kurdele kesilerek ADD’nin açılışı gerçekleşti.