IMG-9606

 

 

İYİ Parti Ataşehir İlçe teşkilatı  Atatürk Mahallesi’nde stant açarak üye sayılarını artırma çalışması gerçekleştirdi İlçe Başkanları Bora Yörükoğlu İYİ Parti Ataşehir ilçe yönetiminin de katılım sağladığı çalışmaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 6’lı masanın iddialı partilerinden biri olan İYİ Parti’ye Ataşehirlinin ilgisi dikkat çekti. 

 

İYİ Parti Ataşehir İlçe teşkilatı  Atatürk Mahallesi’nde stant açarak üye sayılarını artırma çalışması gerçekleştirdi.  Başkan Bora Yörükoğlu’nun yanı sıra Gençlik Kolları Çevre ve İklim Politikaları Bşk Yrd. Tuba Cansu Tonka, Kadın STKları Komisyon Başkanı Şenay Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Uzun ve birçok teşkilat sorumlusu üye çalışmasına katılım sağladı. Başkan Yörükoğlu vatandaşın kendileriyle kurdukları ilişkinin sonucunda  çoğunluğun “bizi kurtarın” dediklerini ifade etti. 

 

GÜNDE ORTALAMA 10’DAN FAZLA ÜYEMİZ OLUYOR

 

İşte Yörükoğlu’nun konuşmasından dikkat çeken açıklamalar: 

 

"Çoğunluk ‘bizi kurtarın’ diyor en büyük talep o. Birlik beraberlik içinde şimdiye kadar yapılmış 6 partinin yaptığı çalışmaları sonuna kadar getirip, en sonunda da sandıkta kendi oylarını koruyup iktidara gitmemizi istiyor en büyük talep bu. Bizim de çalışmalarımız bu yönde. Bu 5 sene süresince yaptığımız çalışmaların sandıkta taçlanacağını, orada bütün milletimizin verdiği oyların sahip çıkılacağı ve sandıktan çıkmasının sağlanacağı bir süreç geçiriyoruz. Sloganımızı biliyorsunuz ‘az kaldı’ artık geri sayım başladı. Günde ortalama 10’dan fazla üyemiz oluyor. Onun dışında biz internet sitesi üzerinden de üyelik başvurusu alıyoruz. Burada görüştüğümüz iletişime geçtiğimiz, üyeliğini aldığımız insanların çevresinde internet üzerinden de üyelik yaparak geri dönüşlerini takip ediyoruz. Genel anlamda çok olumlu tepkiler de çok olumlu. Dediğim gibi İYİ Parti’den bizden beklentileri çok yüksek onunla birlikte 6 partinin yürüttüğü bu çalışmadan halkımızın beklentisi çok yüksek.”

 

HERKESİ BİZ PARTİMİZE BEKLİYORUZ

 

İYİ Parti Ataşehir Gençlik Kolu Başkanı Yusuf Uzun ise gençlerin düşüncelerini paylaşmaktan geri planda kaldıklarını işaret etti. Uzun 1923.tv’ye şunları söyledi:  “Biz gençler olarak gençlerin sorunlarını anlatmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda öncelikle sokak röportajlarına yer verdik. Gençlerin bizim partimiz bünyesinde biraz daha kültürlenmesini istiyoruz. Kendi ilçe binamızda satranç turnuvası, aynı şekilde playstation ve sinema günleri yapıyoruz. Şuanda bu şekilde gençleri biraz daha yoğun bir süreç bekliyor bizde buna hazırlık yapıyoruz. Biz gençlerle röportaj yapmak istiyoruz ancak gençler konuşmaktan birazcık korkuyor, çekinceleri var.  Bunu kırabilirsek güzel olacak. Şuana kadar iki tane böyle röportaja çıktık. Birincisi: Ekrem İmamoğlu davasını halka sorduk, ikincisi de asgari ücretliyi sorduk. Gelen yanıtlar birazcık hem hükümeti eleştiren yönde hem de asgari ücretin yetmediği yönünde. Hepimiz bu süreçte olmalıyız, hepimiz bir adım atmalıyız, taşın altına elimizi koymalıyız. Yoksa bu düzen değişmeyecek. Herkesi biz partimize bekliyoruz.”