KEMAL KILIÇDAROĞLU ATAŞEHİR DE GÜNDEM

Cumhuriyet Halk Partisi 1.Bölge Apartman Görevlileri Buluşması bugün İstanbul Ataşehir Novada AVM’de gerçekleşti. Toplantıda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu apartman görevlilerinin yaşadığı sorunları, çözümleriyle birlikte ele aldı. Kılıçdaroğlu iktidar döneminde partisine güneş görmeyen apartman görevlisinin dairesine onay vermeyeceksiniz talimatını verdiğini dile getirirken, apartman görevlilerinin bir sorunu olduklarında kendisini bulmalarını istedi ve Kılıçdaroğlu’nun, “Ankara’da bir dostunuz var, adı Kemal Kılıçdaroğlu” ifadesi salonda dakikalarca alkışlandı. Öte yandan Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İnsan Hakları Eylem Planı açıklamasıyla ilişkin, “19 yıl yönettikten sonra kalkıp  'ben İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıklıyorum' diyorsa, o ülkede insan hakları yok demektir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi 1.Bölge Apartman Görevlileri Buluşması İstanbul Ataşehir Novada AVM’de  gerçekleşti. CHP İl Başkanlığının organizasyonunda yapılan buluşmaya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül, CHP 1. Bölge İlçe Başkanları, Ataşehir Belediye Meclis Başkanı Sevgi Uluğ ve CHP Ataşehir İlçe Yönetimi katıldı.

 

 

 

KILIÇDAROĞLU'NDAN  ERDOĞAN'A "İTİRAF" GÖNDERMESİ

Kılıçdaroğlu, apartman görevlilerinin sorunlarını dile getirerek, “Sizlerin çocukları iyi yerlerde okumalı, sizlerin de ailenizle birlikte tatil yapma hakkınız var. Bütün işçiler benim dostlarımdır. Eğer bu memlekette huzur içinde yaşayacaksak her evde huzurun olması lazım. İktidar dönemimizde, tüm meslek gruplarında olacağı gibi apartman görevlilerimizin de hiç bir sorunu kalmayacak” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamış olduğu İnsan Hakları Eylem Planı için ise, “Düşüncesinden ötürü kimse hapse girmeyecek dendi. Bugün düşüncesinden dolayı hapse girenlerden dolayı hapishaneler tıka basa dolu. İnancından ötürü kimse hapse girmeyecek dendi. İnancından ötürü hapiste olan binlerce kişi var şu an. Ülkeyi 19 yıl yönettikten sonra kalkıp  ben İnsan Hakları Eylem Planı açıklıyorum diyorsa, o ülkede insan hakları yok demektir. İnsan haklarının olmadığını itiraf etmektir. 19 yıldır ben mi yönettim?” şeklinde konuştu.

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM