QWQWQWQWQWQWWP

 

Hasan Bülent Kahraman, Sabah’ta yazmayı sonlandırmasının ardından Kahraman, Habertürk TV’deki açıklamalarıyla gündeme geldi.

 

Habertürk TV’de Kübra Par’ın sunduğu “Açık ve Net” programının dün akşamki konuğu Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman oldu. Hasan Bülent Kahraman, yakın zamana kadar Sabah Gazetesi’nde yazıyordu. Kahraman'ın Sabah’ta yayınlanan en son yazısı 5 Nisan 2019 tarihliydi.

 

Hasan Bülent Kahraman, Sabah’ta yazmayı sonlandırmasının ardından Kahraman, Habertürk TV’deki açıklamalarıyla gündeme geldi. AK Parti'nin bugünkü tabanının 2002 yılındaki taban olmadığını ifade ederek hükümeti eleştiren Kahraman, “AK Parti’nin tabanı 2002’deki taban değil. Yeni talepleri ve beklentileri var. Yeni kurulacak partiler bu daha kentli çevrenin oyuna talip. Oranlarının ne olduğunu göreceğiz.” şeklinde konuştu.

 

“AK Parti yola ilk çıktığı dönemde Avrupa Birliği hedefiyle batılılaşmayı batılaşmaya çevirdi.” ifadelerini kullanan Kahraman, “Fakat 2013 sonrasında tercihlerini kentli seçmenin değil Anadolu’daki muhafazakâr seçmenin taleplerinden yana kullanarak dünyayla da paralel biçimde içe kapandı.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: ODATV

ATAŞEHİR’DE GÜNDEM