219992029_802605193784105_6897076048607433390_n

İlçede salgın ve bulaşıcı hastalıklardan korunma amacıyla satış ve kesim yerlerinde bayram sonrası da düzenli olarak ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor…

 

 

Ataşehir Belediyesi Covid-19 tedbirleri kapsamında Kurban Bayramı için hazırladığı kurban satış ve kesim yerlerinde bayram sonrası temizlik çalışmalarını gerçekleştirdi. Ferhatpaşa Mahallesi’nde yedi noktada kurulan kurbanlık alanlarında Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından dezenfekte ve kireçleme çalışmaları yapıldı.

 

 

 Bayram  boyunca Veteriner İşleri, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlükleri tarafından ilçede istenmeyen görüntülerin oluşmaması için yedi noktada denetim, kontrol, bilgilendirme, ilaçlama ve temizlik çalışmaları titizlikle sürdürülen yoğun çalışma, bayram sonrasında da devam etti. 

 

Belediye, kurban kesim alanlarında dezenfekte ve kireçleme çalışmaları gerçekleştirerek, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için aldığı önlemi sosyal medya hesabından vatandaşlarla paylaştı. Belediyenin paylaştığı mesajda şu ifadeler yer aldı: “İlçemizde kurulan kurbanlık satış noktalarında temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı tamamladık. İş makineleriyle atıkları bertaraf ettikten sonra dezenfektanla yıkama, kireçleme ve ilaçlama çalışmaları yaptık.”

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM