71831627_513734346135547_2279733666798108672_n

 

Ataşehir Gönüllüler Derneği yeni yerinin açılışını gerçekleştirdi. 

 

Yıllardır Ataşehir Gönüller Derneği olarak çeşitli sanat, spor ve sosyal yaşam alanlarında Ataşehirlilere hizmet veren ve çağdaş düşüncelerin hayata geçmesini sağlayan Ataşehir Gönüllüler Derneği, yoğun taleplerin yaşandığı çalışmalarına bu sezon da devam ediyor. 

 

DER: “İYİ Kİ VARSINIZ”

 

Şenel Dınız başkanlığında gönüllü yöneticileri ve üyeleriyle yoluna devam eden Ataşehir Gönüllüler Derneği yeni yerinin açılışında da renkli anlara ev sahipliği yaptı. Açılışa çok sayıda Ataşehirli kadınlar ve kursiyerler katılım gösterdi. Ataşehir Gönüllüler Derneği’nin yeni mekânının açılışını yapan Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı  Abdullah Der açılış konuşmasında; “Yıllardır Şenel Hanım’ın (Dınız) başkanlığında hizmet veren Ataşehir Gönüllüler Derneği hep vardı hep de var olacak. Hepinize yeni yerinizin hayırlı uğurlu gelmesini temenni ediyor, iyi ki varsınız diyorum.” dedi.  

 

 

 

DINIZ: “BELEDİYENİN YANINDA VE ARKASINDA OLUP KOL KOLA YÜRÜYECEĞİZ”

 

Abdullah Der’in ardından konuşan Ataşehir Gönüllüleri Dernek Başkanı Şenel Dınız konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Burası yıkılacak biz de ortada kalacağız diye bir durumumuz vardı.  Fakat Ataşehir  Belediyesi  başkan yardımcılarım ve müdürlerimiz geldiler bize ve dediler ki; ‘ Biz sizleri dışarda bırakmayacağız ve size bir yer açacağız.’ öyle de yaptılar. Yirmi yıldır bu işi yapıyoruz ve yirmi yıldır da ben dernek başkanıyım, vakıf başkanıyım ve Ataşehir’e hizmet ediyorum. Bizler hakikaten küçükte olsa yerimiz yapılmasaydı bugün bu dersleri yapamayacaktık. Onun için Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye belediye başkan yardımcılarına, birim müdürlerine emeği geçen bütün belediye ekibine çok teşekkür ederim. Belediye her zaman yanımızda, iyi ki varlar böyle güzel bir hizmet veren belediyenin yanında ve arkasında olup kol kola yürüyeceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

Kurdele kesiminin ardından Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdullar Der ve Dernek Başkanı Şenel Dınız  birlikte pasta kesimi gerçekleşti.