15965995_1421529657897963_2639232254783490505_n

 

 

 

 

 

Ataşehir’in parlayan yıldızı olduğunu söyleyen bu sayfanın kalemi ve kaleminin iplerine bu akşam saat 21.00’de söyleyeceklerimin satır başlarını sizlerle paylaşmak istiyorum: 

 

 Ataşehir Gerçekleri sayfasında paylaşılan şeylerin her şeyden önce üslubu faydadan çok zarar verir(!) Kişinin kelime seçimleri kendi basitliğini ve omurgasızlığını gösterdiğini kamuoyundan çok iyi biliyoruz. 

 Ataşehir Gerçekleri özellikle bazı birimleri pofpoflayıp diğerlerini hiçe sayması bile içsel bir bölücülüğü iyice kızıştırıyor(!)

 Yakın gelecek koltuk planları için yapılan “sözde iyiliğin” aslında ne anlama geldiğini üslupsuzluğa davetiye çıkarmamak için “şimdilik” dillendirmiyorum. 

 Ataşehir Gerçekleri Facebook sayfasında paylaşılanların subjektif bakış açısının kamuoyunu bölmekten başka bir işe yaramadığını bilen kişilerin daha yakın geçmiş zamanda başka belediyeye sözüm ona gitme isteklerinin unutulmuş olmadıklarını söyleyelim. 

 Kim, kimler, neden bu şekilde belediyeye fayda sağlamak adına kendi gelecek planları için gazetecileri, halkı karşısına almaya çalışıyor. Yerel basına “şerefsiz” ibaresini kullanan Ataşehir Gerçekleri, bireye yapılan iyilik adı altındaki asıl kendi menfaatine bir rant kapısı açmasındaki planları hepimiz birlikte göreceğiz, göremeyenlere de bu şekildeki paylaşımlarımla 20 yıllık gazeteciliğimin hakkını vererek göstermek benim mesleğime borcumdur. Herkes işini iyi yapmalı değil mi?

Saygılarımla...

Ataşehir Gerçekleri

 

@AtasehirGercekleri34