ghyyı7ıı57

 SOLDAN SAĞA (Kaan ÇELİK- Velat DEMİRKUŞ- Ulaş Can ARSLAN)

Ataşehir Sosyal Gençlik Platformu (ASGEP), yönetim kadrosunda değişikliğe gitti. Ulaş Can Arslan’ın başkanlığının devam ettiği platform “Dayanışma Güç Toplayacak” ilkesiyle kısa sürede ses getiren çalışmalarına yenilenen kadrosuyla devam ediyor.

Altı aylık kısa bir sürede birçok ihtiyaç sahibine yardım elini uzatan ASGEP, ilçeye umut yayıyor. Z kuşağının temsilcileri olarak birçok konser, proje, etkinlik, yardım ve çeşitli desteklerle kadınların, çocukların, gençlerin hayatına dokunan ASGEP, yenilenen kadrosuyla yoluna devam ediyor.

 

Ataşehir Sosyal Gençlik Platformu'nun konuyla ilgili yapmış olduğu açıklama şöyle:

 

01.07.2020 tarihinde “#DayanışmaGüçToplayacak” ilkesiyle kurduğumuz platformumuzun bugün tam 6.ayına girmis bulunmaktayız. Yaş ortalaması 19 olan platformumuzda, bizler Z kuşağının temsilcileri olarak elimizin uzandığı her yere dayanışma ile birlikte mutluluk götüreceğimizi taahhüt etmiştik. Bugüne kadar sayısız kampanya, proje ve etkinlikler gerçekleştirdik. Bugünden sonra da her geçen gün artan umudumuz, heyecanımız ve sizlerin desteği ile çalışmalarımıza devam ettireceğimizin sözünü veriyoruz. Yaptığımız olağan yönetim kurulu toplantısı sonucunda Ataşehir Sosyal Gençlik Platformu Yönetim Kurulu aşağıdaki gibidir. Bu kadro ve gönüllülerimiz Ataşehir’e, kadınlara, çocuklara, gençlere, ihtiyaç sahibi herkese ve her yere hizmet etmeye hazırdır. Attığımız her adımın, verdiğimiz her sözün arkasında kararlılıkla durduk ve durmaya devam edeceğiz. Ilk yönetim kurulumuzun görev süresince bizlere destek veren tüm yol arkadaşlarımıza, destekçilerimize çok teşekkür ediyoruz."

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM