4656

 

                 

 

 

Ataşehir bugün geçirdiği beyin kanaması sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bölümünde çalışan İbrahim Karademir (40) için yastaydı.

 

 Genç yaşta geçirdiği beyin kanaması sonucunda  hayatını kaybeden Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görev yapan İbrahim Karademir ölümün bir kez daha yaşı olmadığı gerçeğinin altını çizdi.  

 

Beklenmedik bir zamanda hayata gözlerini yuman, belediyede çalıştığı  süre içinde  görevini en iyi şekilde icra eden İbrahim Karademir’in kaybı ailesini, sevenlerini ve mesai arkadaşlarını büyük üzüntüye boğdu.

 

 

 28 Eylül Cumartesi günü İzmir'de hayatını kaybeden İbrahim Karademir’in cenazesi bugün  ikindi namazına müteakip Ataşehir Küçükbakkalköy  Mahallesi Merkez Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

 

Cenaze törenine katılan  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak,  Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ataşehir Belediyesi başkan yardımcıları, 31 Mart seçimlerinde  AK Parti’nin Ataşehir Belediye Başkanlığına adaylığını koyan İsmail Erdem, Ataşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, mesai arkadaşları, Karademir ailesini bu acılını gününde yalnız bırakmadılar.

 

 

 

 

 

Bizler de Ataşehir’de Gündem gazetesi ekibi olarak Karademir ailesinin acısını paylaşıyor, merhuma Allah’tan rahmet diliyoruz.