e625af88-68da-4719-9ec1-d77537c20af8

 

 

 

İYİ Parti İl Başkanlığı Gaziler Günü için etkinlik düzenledi. İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve teşkilat yönetiminin de katılım sağladığı etkinlikte Ataşehir Gaziler Derneği Başkanı Recep İşen ve üyesi Öztürk Tosun’a hediye takdim  edildi. 

 

İYİ Parti İl Başkanlığı Gaziler Günü için etkinlik düzenledi. İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve teşkilat yönetiminin de etkinliğe katılanlar arasındaydı. 

 

İYİ Parti İl Başkanlığının düzenlediği etkinliğe katılanlar arasında İYİ Parti Ataşehir Toplumsal Politikalar Başkanı Şebnem Tonka ve Şehit ve Gazi Komisyon Başkanı Muzaffer Çavlak da yer aldı. İYİ Parti Ataşehir teşkilatı  İl Başkanlığının düzenlediği etkinliğin yanı sıra Ataşehir Kaymakamlığı’nın ev sahipliğini yaptığı  Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen Gaziler Günü törenine de katılarak ilçenin törende buluşturduğu siyasi yüzlerin arasında yer aldı.

 

Teşkilat yönetimi  düzenlenen etkinlik için şu mesajı paylaştı: “İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Gaziler Günü programına katılım sağlayarak Ataşehir Gaziler Derneği Başkanı Sayın Recep İşen ve üyesi Sayın Öztürk Tosun’a hediyelerini takdim ettik. Ataşehir Kaymakamlığımızın tertiplediği törene İlçe Başkanımız ve İlçe Yönetimimiz katıldı. Akabinde Ataşehir Ortaokulu’nda düzenlenen programa katılarak bu anlamlı günde gazilerimizin gününü kutladık. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor. Gölgesinde yaşadığımız şanlı bayrağımız için hayatları pahasına mücadele eden gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.”