ca3ac2c1-9032-4c88-b9f6-b4715908bdf9

 

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki sanat etkinlikleri için yıl sonu gösterisi düzenledi. İçerenköy Mahallesi kurs merkezinde düzenlenen etkinlikte öğrenciler birbirinden özel şarkılarla katılımcılara müzik şöleni sundular. Etkinlikte  konuşan  Ataşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saffet Yılmaz, “Kurumumuza ait İçerenköy ve Cemile Besler Kurs Merkezleri’nde piyano, şan, gitar, keman, bağlama ve yan flüt kurslarımız var. Yeni dönemde daha da yaygın şekilde Ataşehir’de her yere ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi sanat etkinlikleri için yıl sonu gösterisi düzenledi. Eylül ayında başlayan piyano, gitar, şan, keman, bağlama ve yan flüt kursiyerlerinin çalışmaları ve müzik öğretmenlerinin yönlendirmeleri ile İçerenköy Kurs Merkezinde yeniden düzenlenen kurs binasının arka bahçesinde yaklaşık 50 kursiyerin ve öğretmenlerinin sahne aldığı konser programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Etkinlikte konuşan Kurum Müdürü Saffet Yılmaz  müzik öğretmenlerine, kursiyerlere, müzik alanında kursların oluşumuna katkıda bulunan Kurum Müdür Yardımcısı Ayşegül Şen'e, kurum müdür yardımcılarına ve kurum personeline teşekkür etti. Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti: “Kurumumuza ait İçerenköy ve Cemile Besler Kurs Merkezleri'nde piyano, şan, gitar, keman, bağlama ve yan flüt kurslarımızla yeni dönemde daha da yaygın şekilde Ataşehir’de her yere ulaşacağız.”  

 

 

 Bahçe konseri saat 17.30 başlayıp seyircilerin de konsere eşlik etmesi ile beraber yaklaşık 2 saat sürdü.Konser sırasında çevre apartmanlardan da konsere yoğun ilgi gösterildi.