604af01a-38e2-4d6c-89ce-770683a82f7c-w

 

 

Ataşehirli çocukların topladığı plastik mavi kapaklarla, depremde uzuvlarını kaybeden yurttaşlara  tekerlekli sandalye yardımı yapıldı. Plastik kapakların tekerlekli sandalyeye dönüştüğü Ataşehir Belediyesi’nin ödüllü kampanyası, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde uzuvlarını kaybetmiş yurttaşlara umut oldu. Gönlümüz Bir El Ele Derneği öncülüğünde bir araya gelen Ataşehirli çocuklar, topladıkları plastik mavi kapakları Ataşehir Belediyesi’ne getirdi. Belediye’ye teslim edilen kapaklar karşılığında elde edilen tekerlekli sandalyeler, deprem bölgesine gönderildi.

Ataşehirli çocukların topladığı plastik mavi kapaklarla, depremde uzuvlarını kaybeden yurttaşlara Ataşehir Belediyesi tarafından tekerlekli sandalye yardımı yapıldı. Plastik kapakların tekerlekli sandalyeye dönüştüğü Ataşehir Belediyesi’nin ödüllü kampanyası, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde uzuvlarını kaybetmiş yurttaşlara umut oldu. Gönlümüz Bir El Ele Derneği öncülüğünde bir araya gelen Ataşehirli çocuklar, topladıkları plastik mavi kapakları Ataşehir Belediyesi’ne getirdi. Belediye’ye teslim edilen kapaklar karşılığında elde edilen tekerlekli sandalyeler, deprem bölgesine gönderildi.

 

 

 

Ataşehir Belediyesi’nin ‘Ataşehir Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor’ adlı ödüllü kampanyası, deprem bölgesine uzanan yardımlardan birine dönüştü. Ataşehirli çocukların topladığı plastik mavi kapaklarla, depremde uzuvlarını kaybeden yurttaşlara Ataşehir Belediyesi tarafından tekerlekli sandalye yardımı yapıldı. 

Depremzedeler için topladığı kapakları belediyeye teslim eden çocuklardan Yunus Enes Yıldırım duygularını, şu sözlerle dile getirdi:

“Deprem bölgesindeki arkadaşlarıma destek olmak için bugüne dek evimdeki oyuncağımı, kıyafetimi gönderdim. Şimdi de depremde bacağını kaybetmiş arkadaşlarıma bir destekte bulunmak istedim. Bu zamana kadar topladığım mavi kapakları Ataşehir Belediyesi’ne getirerek onlara tekerlekli sandalye gönderilmesini sağladım. Tekerlekli sandalyeleri bölgeye ulaştıran ve bu anlamlı kampanyanın sahibi olan Ataşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum.”