atasehir-de-yanan-araca-yangin-tupu-ve-su-3-14735654_osd

İçerenköy Mahallesi Ertaç Sokak'ta yanan araca, yangın tüpü ve su kovasıyla müdahale kamerada Park halinde olan otomobil alevlere teslim oldu Ataşehir'de park halindeki bir otomobil alev alev yandı.

 

 Ataşehir'de park halindeki bir otomobil alev alev yandı. Alev alan araç, vatandaşlar tarafından yangın tüpü kullanılarak ve kova kova su dökülerek söndürülmeye çalışıldı. O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

Olay, Ataşehir İçerenköy Mahallesi Ertaç Sokak'ta saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 43 AI 528 plakalı otomobil park halindeyken sürücünün kontağını açmasıyla benzin kaçağından kaynaklı olarak alev alev yandı. Otomobilin alev aldığını gören vatandaşlar itfaiye, polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine polis, itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen otomobil kullanılamaz hale geldi. Öte yandan yangın sonrası trafikte uzun kuyruklar oluştu.

 

Alev alan otomobil vatandaşlar tarafından kova kova su dökülerek söndürülmeye çalışıldı, o anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

 

Yanan otomobili söndürmeye çalışan vatandaşlardan Cihan Kumaş, "Sürücünün kontağını açmasıyla araç bir anda alev aldı. Yangını görünce itfaiye ekiplerine haber verdik. Kısa sürede söndürdüler." dedi.iha