yhygyagh

 

Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı Yenisahra Stadı’nda Kocaeli Bayan Futbol Kulübü kadın futbol takımına karşı mücadelesini 4-0’lık üstünlükle galip olarak tamamladı. Maçın yıldız futbolcusu Mariem Houij: “Galip geldiğimiz için çok mutluyum. Bizler şampiyonluk için oynuyoruz!” dedi.

 

 

Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı ile Kocaeli Bayan Futbol Kulübü kadın futbol takımı arasında bugün saat 12.30’da gerçekleşen karşılaşmanın galibi Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı oldu. 4-0’lık üstünlükle taraftarını sevindiren Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı, yedinci haftada galip gelerek puanını on dörde yükseltti.

 

 

Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı oyuncusu Mariem Houij (10) maçta üst üste goller attı. Maçın golsüz geçen ilk yarısının ardından ikinci yarıda maçın golcü futbolcusu Mariem Houij (10) ilk golünü 69. dakikada atarken hemen ardından 71. dakikada da topu ağlarla buluşturdu.

 

  Houij’in (10) ardından, Melike Öztürk (11) 74. dakikada attığı golle takımını 3-0 öne geçirdi.  Karşılaşmanın son golü de Mariem Houij’den (10) 84. dakikada geldi. Ataşehir Belediyespor kadın futbol takımı, karşılaşmada 4-0 galip geldi.

 

 

“BİZLER ŞAMPİYONLUK İÇİN OYNUYORUZ!”

 

Maçın yıldız futbolcusu Mariem Houij’den maçla ilişkin görüşlerini şöyle özetledi: “Galip geldiğimiz için çok mutluyum. Güzel bir maç oldu. Gelecek karşılaşmalarda da aynı şekilde oynamayı umuyorum. Bizler şampiyonluk için oynuyoruz!” dedi.

 

Elif Köroğlu’nun hakem olduğu karşılaşmanın 1. yardımcı hakemi Nimet Altınkıran, 2. yardımcı hakemi Semra Bulut'tu.

 

 

ATAŞEHİR BELEDİYESPOR KADIN FUTBOL TAKIMI

 

 

Selda Akgöz 1

 

Ferda İpek Çevik 2

 

Bensu Eren 21

 

Nagehan Akşan 61

 

Şevval Alpalut 9

 

Nagehan Avanaş 23

 

Eda Karataş 52

 

Dilara Karabulut 20

 

Melike Öztürk 11

 

Esmei Cecile Amari 7

 

Mariem Houij 10

 

 

KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ KADIN FUTBOL TAKIMI

 

 

Sude Nur Yolcu 1

 

Fatıma Sağra Öztürk 13

 

Leyla İlter 11

 

Seda Nur İnce 4

 

Helin Ataç 18

 

Damla Yıldız 2

 

Melike Dinçel 14

 

Erva Karaovalı 3

 

Merve Şıkkibar 41

 

Serra Çağan 5

 

Sude Yavuz 26

 

 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM