ad7375f07af54b089c0cd36704b6af7d

 

Ataşehir Belediyesi,  “Hedef kitleme kolay ve etkili bir şekilde nasıl ulaşabilirim, işletmemi markalaştırıp, mevcut müşterimin ilgisini hangi yolla yükseltebilirim” diyenler için “E-Ticaret” eğitimleri başlatıyor. Ataşehir Kadın Girişimcilik Merkezi (AKAGİM) tarafından yürütülen programda e-ticaretle ile ilgili tüm süreçlerin, kullanılan araçların ve platformların öğretilmesi amaçlanıyor. Katılımcılar, dijital alandaki bütün sürece hâkim olarak, e-ticaret ile ilgili tüm alanlarda bilgi sahibi olacak.

 

 

90’lı yıllarla birlikte az sayıdaki şirketin yönlendirdiği e-ticaret, artık hemen her şirketin ve kişinin kolaylıkla dâhil olabileceği bir noktaya taşındı. Salgınla birlikte de ticari yaşamın en sıcak gündemi haline geldi. Ataşehir Belediyesi,  “Hedef kitleme kolay ve etkili bir şekilde nasıl ulaşabilirim, işletmemi markalaştırıp, mevcut müşterimin ilgisini hangi yolla yükseltebilirim” diyenler için “E-Ticaret” eğitimleri başlatıyor.

 

Eğitim programı kapsamında; Facebook ve Instagram üzerinden satış, ETSY eğitimi, sosyal medya, reklam ve içerik yönetimi konularında da seminerler düzenlenecek.

E-ticaret alanında kariyer yapmayı düşünen veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilerin katılacağıkamp 26 Eylül tarihinde başlayıp Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 09.30 – 13.30 saatleri arasında ONLİNE gerçekleşecek ve 5 hafta sürecek.