YARINLARIMIZIN UMUDU OLAN ÇOCUKLARIMIZI SEVGİYLE KUCAKLIYORUM ATAŞEHİRDE GÜNDEM 2

 

Pandemi tedbirleri kapsamında Ataşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri evlere taşındı. Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleşen tören sonrası Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, mahalle ve sokakları gezdi. Çocukların ve vatandaşların bayramını kutlayan Başkan İlgezdi, “Atamızın  mirası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile milli egemenliğimizin sembolü TBMM’nin açılışının 101. yıldönümü kutlu olsun. Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum” ifadesini kullandı. 

Ataşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) 101. yıl dönümü, pandemi nedeniyle alınan tedbirler önlemler altında geçti. 

 

BATTAL İLGEZDİ, MAHALLELERDE ÇOCUKLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin öncülüğünde hazırlanan 23 Nisan etkinlikleri kapsamında; ses araçları ve bando takımı mahalleri dolaşarak, çocuklara ve vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı. 1 tır, 1 otobüs ve 13 ses aracının mahalle ve sokakları gezmesi ile bayram coşkusu balkonlara taşındı. 23 Nisan için hazırlanan otobüs ile mahalleleri dolaşan otobüste Battal İlgezdi, çocukların ve vatandaşların bayramını kutladı. 

23 Nisan için hazırlanan bayram araçları saat 13.00 ve 18.00 arasında mahalle ve sokakları dolaştılar. Ataşehirli çocuklar ise ellerinde Türk bayrakları ile şarkılara ve marşlara eşlik ettiler.

“YARINLARIMIZIN UMUDU OLAN ÇOCUKLARIMIZI SEVGİYLE KUCAKLIYORUM” 

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi 23 Nisan mesajında: “Atamızın  mirası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile milli egemenliğimizin sembolü TBMM’nin açılışının 101. yıldönümü kutlu olsun. Yarınlarımızın umudu olan çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum” dedi. 

ATAŞEHİR'DE GÜNDEM