kaymakam-denetim-2

Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, İçişleri Bakanlığının 10.08.2020 tarih ve 12924 sayılı 2. genelgesi doğrultusunda Ataşehir genelinde denetimlerde bulundu. Ertaş’ın talimatıyla 107 kişiden oluşan 37 ekiple Ataşehir’de yoğun bir denetim gerçekleştirildi.

 

 

Denetimler esnasında mekânlarda kurallara uyulduğunu gören Ertaş; “Kurallara uydukları için Ataşehirlilere teşekkür ediyorum. Yaptıkları görevden dolayı basın mensubu arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Aslan, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Orhan Çerkez, Ekrem Köse, İlçe Tarım Müdür vekili ve İlçe Sağlık Müdürü ile birlikte Watergarden AVM’de yaptığı denetimde vatandaşlara maske, mesafe ve temizliğe dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunarak; sadece kendimizi değil etrafımızdakileri de denetleyerek kurallara uymayanları da uyaralım dedi.

 

 

“SAĞLIK İÇİN, HEPİMİZ İÇİN” DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

 

İsmail Hakkı Ertaş; “Sağlık İçin, Hepimiz İçin”  sloganıyla Ataşehir’de de denetimler yapıyoruz. Buradaki amacımız halkımızı bilinçlendirmek, maske-mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatarak farkındalık yaratmak. Şu an ekiplerimiz sahada çalışıyor. Bizde onlara katılarak katkı sunuyoruz. Kurallara uydukları için Ataşehirlilere teşekkür ediyorum. Yaptıkları görevden dolayı basın mensubu arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Bizlere, kurum ve kuruluşlara görevler düştüğü gibi halkımıza da görevler düşüyor” dedi.