ATAŞEHİR’DE KEDİ KATLİAMI ATATAŞEHİRDE GÜNDEM

 

Ataşehir’de bir çöp konteynerin önünde gözleri oyulmuş şekilde birçok kedi cesedi bulundu. Kedileri gören vatandaşlar tepki göstererek, “Sanki planlı yapılmış gibi… Bu insanlığa sığar mı?” ifadelerini kullandı. 

 

Ataşehir'de bir çöp konteynerin önünde gözleri oyulmuş birçok kedi cesedi bulundu. Örnek mahallesinin Neva sokağında yaşanan olaya mahalle halkı tepki gösterdi. Konteyner önündeki cansız kedi cesetlerini gören mahalleliler, “İnsanlık bitmiş” diyerek şöyle ifade ettiler: 

 

“Bunu yapan insan mı? Kedilerin gözleri oyulmuştu. Konteynerin içine bakmaya cesaret edemedim. Konteynerin önünde iki kedi cesedi vardı. İçinde kaç tane vardı bilmiyorum çünkü bakmaya cesaret edemedim. Bunu yapanlar sanki bilerek kedilerin cesetlerini konteynırın içine değil önüne bırakmışlardı. İnsanlar görsün diye... Ben bir hayvansever olarak bunu kabul etmiyorum. Bu planlı yapılmış bir katliama benziyor. Uzun bir süredir Ataşehir'de zaten birçok kedi kayboluyordu. Belediyenin ve emniyetin konuyla ilgili araştırma yapmasını istiyoruz.”

 

Mahallede yaşanılan bu olayı belediyeye iletti. Ataşehir Belediyesi’de yakından takip edeceklerini söyledi. (Kaynak: Gazete Duvar-Hacı Bişkin) 

 ATAŞEHİR'DE GÜNDEM